SPORTBOX

tel. 12/ 312 15 02

 

Każdy pasjonat szybkich samochodów powinien chociaż raz spróbować swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym.  Emocje gwarantowane!  

Sprawdź ile adrenaliny dostarcza jazda na profesjonalnym symulatorze, również w opcji treningu z Mistrzem Kartingu Kubą Greguła.

Zapraszamy:

Poniedziałek - piątek 10-21

Sobota - niedziela 8-21

CENNIK SYMULATORA

15 minut - 35 zł

30 minut - 60 zł

45 minut - 85 zł

60 minut - 100 zł

Zapraszamy do skorzystania z symulatora wyścigów w Krakowie

PROFESJONALNY SYMULATOR

to 

Profesjonalny symulator to nie jest gra! To narzędzie, na którym trenują Mistrzowie!

 

Każdy topowy zawodnik rajdowy szlifuje swoje umiejętności na profesjonalnym symulatorze, który posiada praktycznie stuprocentowe odwzorowanie torów. Dzięki temu jakość wrażeń jest maksymalnie zbliżona do wrażeń z prawdziwej jazdy, a efekty osiągane na kolejnych przejazdach na symulatorze dają wysokie prawdopodobieństwo zbliżone czasu przejazdu na rzeczywistym torze. 

Odwiedź SportBOX przy Stacji Kontroli Pojazdów ACG AUTO i sprawdź swoje umiejętności. Poczuj się jak prawdziwy kierowca wyścigowy i przekonaj się, że przejazd po torze to wcale nie jest taka prosta sprawa.  

Potrzebujesz wskazówek przed pierwszą jazdą na symulatorze? Koniecznie odwiedź nasz kanał na YouTubie, gdzie Kuba Greguła - Mistrz Kartingu - podpowiada jak przygotować się technicznie do przejazdu na profesjonalnym symulatorze. 

  • YouTube ACG AUTO