• ACG Auto

Serwis samochodowy: cennik 2022 | ACG AUTO KRAKÓW


Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem naszego serwisu samochodowego w Krakowie - ACG AUTO.


Szczegółowy cennik usług serwisowych znajdziesz na tej stronie.


Ściągnij cennik ACG AUTO w formacie PDF.


Zapoznaj się z cennikiem ACG Auto Kraków - serwis samochodowy

Cennik zawiera większość standardowych napraw, które wykonujemy w naszym serwisie. Jeśli nie ma w nim tego, co potrzebujesz, bądź nie wiesz, co się zepsuło w Twoim pojeździe, zadzwoń do nas pod numer telefonu 12 292 22 22. Szczegółowy koszt naprawy zależny jest od rodzaju i zaawansowania usterek w pojeździe oraz potrzebnych części zamiennych.


Mamy nadzieję, że wybierzesz nasz serwis samochodowy. Naszą zaletą jest to, że możesz odwiedzić nas w każdym dniu tygodnia, bowiem pracujemy również w weekendy. Nasz serwis czynny jest w soboty i w niedziele. Nie pracuje w święta, ale mamy nadzieję, że jest to zrozumiałe.


GODZINY OTWARCIA SERWISU SAMOCHODOWEGO ACG AUTO KRAKÓW:


poniedziałek-piątek 8-21

sobota 8-17

niedziela 8-13


Znajdujemy się w Krakowie przy ul. Christo Botewa 1F. Łatwo do nas dojechać z całego południowego i wschodniego Krakowa. Z Bieżanowa kierując się ulicą Półłanki. Podobnie z Nowej Huty, z tym, że od drugiej strony, czyli jadąc przez most Wandy. Od strony Podgórza i Płaszowa jesteśmy dostępni dzięki szerokim arteriom takim jak al. Powstańców Śląskich i ul. Lipska.


TUTAJ JESTEŚMY:


WYBIERZ SERWIS SAMOCHODOWY ACG AUTO KRAKÓW


Warto skorzystać z usług naszego serwisu samochodowego. Dostępność przez siedem dni w tygodniu i konkurencyjne jak na Kraków ceny, to nie jedyne zalety, którymi możemy się pochwalić. Naprawimy każdy samochód, a jako jedni z nielicznych serwisów w stolicy Małopolski specjalizujemy się w naprawach aut zabytkowych i sportowych.


Jeśli usterka w Twoim aucie będzie niewielka, możliwe, że uda się nam ją wykonać od ręki. W tym czasie możesz poczekać w wygodnej poczekalni albo pozwolić sobie na chwilę rozrywki korzystając z oferowanego przez nas symulatora jazdy samochodem wyścigowym. Zwykle jednak naprawa auta trwa dłużej, ale możesz być pewny, że wykonamy pracę tak szybko, jak to możliwe, abyś mógł znowu jeździć swoim samochodem.


Nie jest zaskoczeniem, że piszemy o naszych usługach w pozytywnym wydźwięku chcąc, abyś ze swoim autem przyjechał właśnie do naszego serwisu. Zapewne bardziej dla Ciebie przekonujące będą opinie naszych dotychczasowych klientów. Dlatego oddajmy im głos: na mapie Google mamy ponad 200 opinii ze średnią ocen 4,8 na możliwych pięć gwiazdek. Zobacz opinie opinie o ACG AUTO Kraków. Mamy nadzieję, że jeśli będziesz zadowolony z naszych usług, otrzymamy od Ciebie pozytywną opinię.


Zachęcamy też do polubienia naszego profilu na portalu Facebook. Zamieszczamy tam aktualne informacje o naszym serwisie samochodowym oraz przykłady serwisowanych samochodów czy rodzaje wykonywanych napraw:


ACG AUTO - NIE TYLKO SERWIS SAMOCHODOWY


Nasz punkt przy Christo Botewa 1F w Krakowie to nie tylko serwis samochodowy, ale również stacja kontroli pojazdów. Jeśli potrzebujesz wykonać okresowy przegląd swojego samochodu, zapraszamy do nas. Cennik tych usług jest ustalony odgórnie przez państwo i znajdziesz go na tej stronie. Badanie diagnostyczne w naszym serwisie wykonujemy z wykorzystaniem komputerowego systemu MAHA.


Jeśli zdarzy się, że przegląd wykaże w Twoim pojeździe usterki wymagające naprawy, chętnie zajmiemy się tym doprowadzając Twój samochód do pełnej sprawności. ACG AUTO Kraków znajduje się nieopodal giełdy samochodowej. Jeśli zamierzasz kupić lub sprzedać tam samochód, zapraszamy z nim do naszego serwisu. Chętnie sprawdzimy, czy jest w pełni sprawny i co ewentualnie trzeba naprawiać.


Po zakończonej naprawie otrzymasz od nas książeczkę serwisową swojego pojazdu. Jeśli wykonywałeś przegląd i zechcesz zostawić swój numer telefonu, przypomnimy Ci o terminie przeglądu w kolejnym roku.


Wybierz nasz serwis samochodowy. Zaufaj pozytywnym doświadczeniom naszych dotychczasowych Klientów. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby Cię nie zawieźć.

ACG Auto - najlepszy serwis samochodowy w Krakowie

SERWIS ACG AUTO: PODSUMOWANIE


Gdzie znajduje się serwis samochodowy ACG AUTO Kraków? Nasz serwis położony jest w Małym Płaszowie przy ul. Christo Botewa 1F. Łatwo do nas dojechać z Płaszowa, Podgórza, Bieżanowa oraz z Nowej Huty (przez most Wandy)


W jakich godzinach otwarty jest nasz serwis samochodowy? Pracujemy przez siedem dni w tygodniu, czyli również w weekendy. Od poniedziałku do piątku otwarci jesteśmy w godzinach 8-21, w soboty 8-17, zaś w niedziele w godzinach 8-13.


Dlaczego my? Jak wspomnieliśmy, nasz serwis czynny jest również w weekendy. To rzadko spotykane, nawet jak na Kraków. Dodatkowo mamy konkurencyjne ceny. Przede wszystkim jednak z naszej pracy zadowoleni są dotychczasowi klienci. W Mapach Google mamy ponad 200 ocen ze średnią 4,8 gwiazdki na pięć możliwych.


Czy prowadzimy tylko serwis samochodowy? Nie tylko. Jesteśmy stacją kontroli pojazdów, więc wykonujemy przeglądy rejestracyjne. Mamy też specjalną atrakcję dla naszych Klientów: symulator wyścigów.
234 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie