• ACG AUTO - Sport BOX

Niezła jazda! Jak zacząć jeździć na symulatorze

Aktualizacja: 2 kwi 2020


Wielu by chciało, niewielu potrafi. Dlaczego przychodzimy z pomocą, bo jazda na symulatorze to prawdziwa frajda. Ci ciekawe, nie tylko dla facetów. Kilka podstawowych wskazówek pozwoli bez stresu usiąść za kierownicą i sprawdzić swoje możliwości. Jak zacząć jeździć na symulatorze - poniżej 3 ważne zasady.


1 - BAW SIĘ DOBRZE!


To ma być przyjemność. Nie musisz być mistrzem po pierwszej jeździe. Usiądź wygodnie i poczuj się jak sportowiec. Na rywalizację i wyniki przyjdzie jeszcze czas.2 - NIE STRESUJ SIĘ!


Skup się na sprawdzaniu możliwości toru i własnych umiejętnościach, ale bez stresu. Początki bywają trudne, ale po kilku okrążeniach nabiera się wprawy. Z prawem jazdy było przecież podobnie.3 - TRENING CZYNI MISTRZA!


To jak z siłownią. Im regularniej trenujesz, tym lepsze masz wyniki. I przyjemność z każdym treningiem też jest większa. Widzisz efekty - czujesz się lepszy. O to właśnie w tym chodzi. Poczuć sportowe emocje i zostań kierowcą rajdowym.Udanej jazdy!Już niebawem nasz nowy cykl filmików instruktażowych,

w których pokażemy jak zostać kierowcą rajdowym na symulatorze.


13 wyświetlenia0 komentarz

ul. Christo Botewa 1F

30-681 Kraków 

 

tel. + 48 12/ 292 22 22

biuro@acgauto.pl

Stacja czynna:

poniedziałek-piątek 8-21

sobota 8-17

niedziela 8-13

ul. Walerego Sławka 45

30-633 Kraków 

 

tel. + 48 12/ 265 74 30

biuro@acgauto.pl

Stacja czynna:

poniedziałek-piątek 8-21

sobota 8-16

niedziela - nieczynne

  • ACG Auto Facebook
  • YouTube ACG AUTO