• ACG Auto

Diagnostyka samochodów: cennik 2022 | ACG AUTO

Zaktualizowano: 22 cze


Jeśli chcesz wykonać badanie okresowe swojego auta, zapraszamy do naszej stacji kontroli pojazdów – ACG AUTO Kraków.


Nie mamy własnego cennika na okresowe coroczne badania samochodów i innych pojazdów. Ceny te są odgórnie ustalone przez państwo i od wielu lat są na tym samym poziomie:


Motorower - 51 zł

Motocykl - 63 zł

Ciągnik rolniczy - 63 zł

Przyczepa - 79 zł (do 3,5t)

Samochód osobowy - 99 zł

Samochód ciężarowy do 3,5 tony - 99 zł

Samochód osobowy z lpg - 162 zł


Wykonujemy diagnostykę samochodów z wykorzystaniem nowoczesnego komputerowego systemu diagnostycznego MAHA. Zapewnia on pełny profesjonalizm prowadzonego badania i daje pewność, że wszystkie wady, jeśli są ukryte w twoim pojeździe, zostaną znalezione i zbadane.

Zapraszamy do ACG AUTO Kraków - profesjonalna diagnostyka pojazdów.

DIAGNOSTYKA SAMOCHODÓW Z ACG AUTO KRAKÓW


ACG AUTO znajduje się w Krakowie przy ul. Christo Botewa 1F. To dogodne miejsce dla mieszkańców kilku dzielnic miasta. Z Bieżanowa można do nas dojechać kierując się ulicą Półłanki. Tak samo, ale od przeciwnej strony należy kierować się z Nowej Huty przejeżdżając przez most Wandy. Nie trudniej trafić do nas będzie mieszkańcom Grzegórzek – wystarczy kierować się przez most Kotlarski i dalej ulicami Kuklińskiego i Lipską. Oczywiście najbliżej jest do nas z Płaszowa i Podgórza. Jak najbardziej zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa – warto ponieważ stanowimy profesjonalny zespół mechaników samochodowych i dysponujemy nowoczesnym sprzętem do diagnostyki i naprawy pojazdów.


TU NAS ZNAJDZIESZ:


Nasza stacja otwarta jest przez cały tydzień, więc jeśli potrzebujesz wykonać diagnostykę SAMOCHODU w sobotę lub w niedzielę, jesteśmy do dyspozycji. Jedynie w większe święta nie pracujemy: Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc, 3 maja, 11 listopada i tym podobne.


GODZINY OTWARCIA - DIAGNOSTYKA ACG AUTO:


poniedziałek-piątek 8-21

sobota 8-17

niedziela 8-13


PRZEPROWADZENIE DIAGNOSTYKI PRZED ZAKUPEM/SPRZEDAŻĄ POJAZDU


Diagnostykę pojazdu w ramach obowiązkowego rocznego przeglądu każdy właściciel auta musi wykonać w stacji kontroli pojazdów obowiązkowo, bo w przeciwnym razie samochód nie będzie dopuszczony do ruchu. Jednak nie jest to jedyna sytuacja, gdy warto przeprowadzić badanie diagnostyczne. Inną taką sytuacją jest sprzedaż/zakup używanego auta.


Dzięki diagnostyce samochodów w naszej stacji dowiesz się, czy samochód, który chcesz kupić:


  • ma przebieg zgodny z tym, co pokazuje jego licznik,

  • był na bieżąco serwisowany i nie ma żadnych ukrytych wad i usterek,

  • wymaga określonych napraw od razu lub w bliskiej przyszłości

  • nie uczestniczył w wypadku

  • wszystkie komunikaty wyświetlające się na desce rozdzielczej są prawidłowe.


Taka dodatkowa diagnostyka auta jest niezbędna jeśli kupując używany samochód chcesz mieć pewność, że kupujesz pojazd, który nie sprawi Ci nieprzyjemnych niespodzianek. Kupno samochodu przecież jest zbyt poważną inwestycją, aby decydować się na kota w worku.


Być może samochód zakupisz na giełdzie samochodowej w Krakowie-Rybitwach. Dobrze się składa, ponieważ nasza stacja kontroli pojazdów znajduje się tuż obok – dwie minutki drogi autem. Możesz więc wraz z dotychczasowym właścicielem przyjechać do nas, Wykonamy komputerową diagnostykę pojazdu od ręki.


NAGŁE PRZYPADKI RÓWNIEŻ WIĄŻĄ SIĘ Z PRZEPROWADZENIEM DIAGNOSTYKI SAMOCHODU


Może zdarzyć się, że twoje auto zostanie skierowane przez policję na „nadprogramowe” badanie diagnostyczne. Dzieje się się tak najczęściej w efekcie kolizji lub wypadku, gdy samochód ucierpiał na tyle, że konieczne było zatrzymanie dowodu rejestracyjnego. W takim wypadku oczywiście również przeprowadzimy diagnostykę i na jej podstawie powiemy Ci, co dokładnie w aucie trzeba naprawić. Ponieważ prowadzimy również serwis, niezbędne prace wykonamy w ACG AUTO Kraków.


Inne przypadki, gdy trzeba wykonać dodatkową diagnostykę samochodu to między innymi sprowadzenie zabytkowego pojazdu z zagranicy i pierwsza jego rejestracja w Polsce, podejrzenie iż auto nie spełnia norm ochrony środowiska, niedozwolony tuning czy istotne przeróbki jak wymiana silnika.


Niezależnie od tego, jaka jest przyczyna dodatkowej diagnostyki pojazdu, którą chcesz wykonać, zrobimy ją dla Ciebie. Sprzęt najnowszej generacji, w tym system MAHA oraz nasza doświadczona załoga dają Ci pewność, że wszystkie ewentualne niedociągnięcia zostaną znalezione. Przeprowadzimy też prace serwisowe w Twoim aucie jeśli tylko będą potrzebne.


W Krakowie wybierz pewną i profesjonalną diagnostykę pojazdu


DIAGNOSTYKA ACG AUTO: PODSUMOWANIE


Kiedy należy przeprowadzać diagnostykę samochodów? Badanie techniczne jest obowiązkowe raz na rok. Wyjątkiem są samochody nowe, które muszą mieć pierwszą diagnostykę wykonaną po trzech, a drugą po następnych dwóch latach. Diagnostyka pojazdu będzie też konieczna o większym wypadku oraz gdy auto jest skierowane na badanie z powodu podejrzenia przekraczania norm spalin.


Gdzie w Krakowie mogę wykonać diagnostykę samochodów? Zapraszamy do ACG AUTO. Czekamy na Ciebie w Krakowie-Płaszowie przy ul. Christo Botewa 1F. Diagnostykę możesz wykonać u nas również w weekend, ponieważ pracujemy w sobotę i w niedzielę.
38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie